Dzień angielski

22 stycznia 2016

W piątek 22 stycznia w naszej szkole odbył się „Dzień Angielski”. Uczniowie już od wielu dni przygotowywali swoje projekty, prace plastyczne, ćwiczyli piosenki w języku angielskim, pogłębiali wiedzę o krajach brytyjskich oraz szlifowali język Szekspira.
Zorganizowano galerię prac dotyczących zabytków i symboli Wielkiej Brytanii, Anglii, Szkocji, Walii oraz Irlandii Północnej. Wszyscy uczniowie prezentowali również własne wykonanie angielskich piosenek, a starsi koledzy w krótkich referatach przybliżyli zabytki Anglii, oraz postać Królowej Elżbiety II. Ten dzień przyniósł wszystkim wiele radości i zabawy, a także pozwolił poszerzyć wiedze.

Dzień angielski był super. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji i obejrzałam mnóstwo zabytków na planszach i rysunkach. Oby takich dni było jeszcze więcej w naszej szkole.

Magda Zalewska

Mogliśmy się przebrać i zostać w takich ubraniach przez cały dzień. Zwiedzaliśmy sale innych klas i oglądaliśmy przygotowane przez kolegów wystawy. Bardzo mi się podobało.

Marysia Radolińska