6 lutego 2018

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu wypadł szóstego lutego. W naszej szkole uczniowie klas młodszych zobaczyli prezentację starszych kolegów z klasy 6. Pozostałe klasy wzięły udział w prezentacji przygotowanej przez nauczyciela informatyki pana Daniela Jechne. Przesłanie było jasne: przy korzystaniu z internetu należy zachować szczególną ostrożność i nie robić niczego bez wiedzy i zgody rodziców.

Prezentacja nauczyła mnie, aby nikomu nie ujawniać swojego adresu ani nie podawać swoich danych. Był pokaz slajdów, odpowiadaliśmy na pytania.

Marianna Kaniewska

Zasady bezpiecznego korzystania z internetu zapisaliśmy na plakacie. Dla mnie internet jest bardzo pożyteczny. Mogę szybko kontaktować się z rodzicami i znajomymi, mogę zdobyć ciekawą wiedzę na różne tematy. Wiem jednak, że może być bardzo niebezpieczny.

Alicja Kuźnicka