11 czerwca 2015

Z okazji Dnia Dziecka na terenie ogrodu odbył się festyn z licznymi atrakcjami. Tym razem mieliśmy fantastyczną pogodę, co sprzyjało licznym zabawom na świeżym powietrzu. Każdy uczestnik festynu miał możliwość wyboru aktywności spośród bogatej oferty. Były zjeżdżalnie, dmuchane zamki, mnóstwo konkursów, wyścigów w których każdy mógł spróbować swoich sił. To był wspaniały dzień- pełen atrakcji, pozytywnych emocji i dobrego humoru.

Tego dnia wybraliśmy się do ogrodu, gdzie czekało  na nas dużo niespodzianek. Była dmuchana trampolina, zjeżdżalnia i wielki fantastyczny krokodyl. Muszę powiedzieć, że było bardzo przyjemnie. Spędziłam fajny dzień z moimi najlepszymi koleżankami i kolegami ze szkoły. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.

Michalina Rychlik

Z okazji Dnia Dziecka przygotowano nam wiele atrakcji m.in. dmuchany zamek, zjeżdżalnia, dmuchany  krokodyl. Serwowane były także pyszne kiełbaski. Skorzystałem ze wszystkich atrakcji, było naprawdę fajnie. Pogoda w tym roku nam bardzo dopisała, był piękny słoneczny dzień i wszyscy doskonale się bawili. Pod koniec imprezy do zabawy dołączył mój młodszy brat, który również bawił się świetnie.

Jakub Cybulski

Osobiście najwięcej frajdy dostarczyła mi zabawa na zjeżdżalni. Taki doroczny piknik to wspaniała okazja do wspólnej zabawy z moimi koleżankami i kolegami. Z niecierpliwością wyczekuję na przyszłoroczny Dzień Dziecka organizowany przez moją szkołę.

Antosia Szpak