4 czerwca 2014

Z okazji Dnia Dziecka w czerwcu odbył się festyn przygotowany specjalnie dla naszych uczniów. Dzieci bawiły się biorąc udział w wielu konkurencjach sportowych, ale największą popularnością cieszył się duży dmuchany zamek i ogromny dmuchany statek, który skrywał  w  sobie wiele atrakcji. Po udanej zabawie można było zjeść smaczna kiełbaskę i kaszankę z grilla. Ten dzień jak zwykle był pełen radości.

Bardzo mi smakowały kiełbaska z grilla i chleb, zjadłem chyba pięć porcji.  Bardzo fajnie bawiliśmy się z chłopakami na statku dmuchanym, bo graliśmy tam w rugby.

Alek Manowski

Bardzo mi się podobało jak grałem ze starszymi kolegami w piłkę.

Witek Lichacz

Najbardziej podobała mi się zabawa na dmuchanej zjeżdżalni.

Marika Korytkowska