4 czerwca 2014

Z okazji Dnia Dziecka w czerwcu odbył się festyn przygotowany specjalnie dla naszych uczniów. Dzieci bawiły się biorąc udział w wielu konkurencjach sportowych, ale największą popularnością cieszył się duży dmuchany zamek i ogromny dmuchany statek, który skrywał  w  sobie wiele atrakcji. Po udanej zabawie można było zjeść smaczna kiełbaskę i kaszankę z grilla. Ten dzień jak zwykle był pełen radości.

Bardzo mi się podobał dmuchany statek bo można było się bawić w berka, zjeżdżać na  zjeżdżalni i skakać.

Amelia Ryń

Najlepsza była zjeżdżalnia bo była bardzo stroma i prawie na niej latałam razem z Leną.

Karolina Niewczas

Na festynie było super, ale najbardziej podobało mi się jak grałem w piłkę z kolegami z 4, 5 i 6 klasy.

Staś Mazur