7 czerwca 2017

7 czerwca na terenie pobliskiej plebanii odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Były to m.in. dmuchana bramka do gry w piłkę nożną, dmuchany zamek dla najmłodszych, oraz gry i zabawy zręcznościowe. Nie zabrakło smakowitych kiełbasek z grilla oraz pięknej pogody.

Szkoła zorganizowała nam piknik z okazji Dnia Dziecka. Był tam dmuchany tor przeszkód i dmuchane boisko. Wszystko trwało 2 i pół godziny.

Aleksander de Virion

Na pikniku z Olą i z Zosią usiadłyśmy na dużym, zielonym talerzu. Było fajnie bo jadłam chrupiący chleb z grilla. Bawiłam się w smoki i szukałam patyków i liści.

Julia Bartosiewicz

Było bardzo fajnie. Bawiłam się z Julią i robiłam gniazdo dla ptaków. A na zamku bawiłam się z Zosią w berka. Siedziałam na wielkim talerzu. To była fajna zabawa.

Aleksandra Klank