Dzień Dziecka w PSP 114

11 czerwca 2015

Nie jest to sytuacja codzienna, żeby w szkole krokodyl pożerał dzieci, a one z tego pożarcia wychodziły cało jak Kapturek z wilczego brzucha. Ale tak się czasem zdarza, zwłaszcza jeśli jest akurat dzień dziecka! Jak co roku uczciliśmy to święto grami i zabawami na świeżym powietrzu, pośród dmuchanych zamków, zjeżdżalni i krokodyli... Wszystkiego najlepszego, dzieciaki!

Dzień dziecka bardzo mi się podobał! Smakowały mi kiełbaski, a atrakcje były ciekawe. Najfajniejszy był dmuchanych krokodyl że zjeżdżalnią.

Bartek Faber

Uważam, że ten dzień był udany. Najbardziej podobała mi się gra towarzyska, w którą graliśmy razem z osobami z klasy czwartej i szóstej. Przyjemnie jest spędzać razem czas.

Antonina Kosińska

Było koło, dużo się bawiliśmy. Miałem nadzieję, że będzie dmuchanych statek, tak jak w zeszłym roku, ale w zamian był krokodyl, do którego się wchodziło przez paszczę. Z drugiej strony była zjeżdżalnia. Zabawa była świetna, a przede wszystkim bardzo śmieszna! To był najlepszy dzień dziecka w moim życiu.

Janek Kuźma