Elvis żyje!

26 września 2013

W historii muzyki popularnej zdarzają się takie postaci, których sława po prostu nie przemija.  Elvis Presley jest niewątpliwie jedną z nich.  Nie ma chyba przesady w stwierdzeniu, że jest to postać znana na całej planecie. Jego legenda jest tak silna, że do dziś interesuje i pobudza wyobraźnię, a on sam znajduje wielu epigonów.  Mieliśmy okazję gościć w naszej szkole pana Leszka Podstawskiego – znakomitego naśladowcę Elvisa Presleya.  Było to niezwykłe spotkanie, które dostarczyło naprawdę wielu wrażeń.

Do naszej szkoły przyszedł „POLSKI ELVIS”. Na początku spotkania gość zaśpiewał dwie piosenki, następnie opowiadał o tym, kiedy zaczął się interesować tym artystą. Pod koniec rozdawał wszystkim autograf i mogliśmy sobie zrobić z nim zdjęcia. Bardzo mi się podobalo i czekam na więcej takich spotkań.

Łukasz Piętka

Na spotkaniu z Elvisem Presleyem było fajnie. Wcześniej tylko trochę znałem Króla Rock and Rolla, ale po tym spotkaniu znam go już bardzo dobrze! Elvis ma fajne piosenki. Bardzo lubię muzykę.

Michał Szatkowski

Na spotkaniu z „oszukanym” Elvisem było super! Gość śpiewał jego piosenki i opowiadał o życiu artysty.  Był też ubrany w specjalny strój!

Oliwier Kruszyński