Farma Iluzji

13 października 2017

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do znajdującej się w Trojanowie Farmy Iluzji. Podczas wyprawy dzieci miały okazję skorzystać z różnorakich atrakcji oferowanych przez park rozrywki: zagubić się w labiryncie, przejść przez Tunel Zapomnienia (nie bez zawrotu głowy!), pokoje wypełnione lustrami czy też zgubić swój cień. Nie zabrakło również wysiłku fizycznego podczas skakania na trampolinach. W trakcie wycieczki dzieci posiliły się pysznymi kiełbaskami z ogniska i wzięły udział w zajęciach, podczas których zapoznały się z ciekawymi sztuczkami bazującymi na iluzji optycznej.

Byliśmy na wycieczce do Farmy Iluzji. Najpierw byliśmy w labiryncie. Później przeszliśmy przez tunel zapomnienia. Skakaliśmy też na trampolinach, a potem jedliśmy kiełbaski i spotkaliśmy kota.

Gniewko Pałasz

Pojechaliśmy na Farmę Iluzji i było świetnie. Byliśmy w tunelu zapomnienia w obracających się światłach. Poem poszliśmy na trampoliny, skakałam  na nich do woli. Ostatnią atrakcją był Pałac Cieni. Na koniec odwiedziliśmy sklepik. Jakbym miała taką okazję, pojechałabym tam jeszcze raz.

Maja Ziółkowska