Festyn „Praskie Prezentacje” w Centrum Promocji Kultury

4 października 2014

Tradycyjnie na Praskich Prezentacjach nasza szkoła miała swoje stoisko. Pogoda dopisała
i pomimo wielu konkurencyjnych imprez odbywających się w tym dniu w stolicy, piknik odwiedziło dużo gości. A każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie: sokolnictwo, walki zapaśników, pokazy rycerskie… Były też konkurencje dla najmłodszych. W pawilonie naszej szkoły dzieci brały udział w konkursach plastycznych. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się występy zespołów artystycznych. Nasi uczniowie zaśpiewali wiązankę piosenek z Kabaretu Starszych Panów, co zostało nagrodzone hucznymi brawami.

Na Praskich Prezentacjach było wiele stoisk organizacji pozarządowych z terenu Pragi Południe. Stoisko naszej szkoły było bardzo kolorowe, udekorowane pracami plastycznymi uczniów i zdjęciami.

Anna Zatryb

Nasza szkoła pokazała świetny występ śpiewając piosenki z Kabaretu Starszych Panów.

Kacper Żołądkowski

Podobno nasz występ był najgenialniejszy. Według większości opinii było świetnie. Niestety, mnie tam nie było i bardzo żałuję!

Weronika Słomkowska