Finał Roku Szkolnego

24 czerwca 2010

24 czerwca 2010 r. zgromadzeni na widowni teatru Rampa dyrekcja szkoły, rodzice i nauczyciele podziwiali popis swoich dzieci. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem pana dyrektora, który życzył wszystkim miłych wakacji. Następnie miała miejsce część artystyczna. Występowali wszyscy uczniowie naszej szkoły. Klasa pierwsza tańczyła, klasa trzecia wystawiła "Oświadczyny" wg A. Czechowa a uczniowie klasy drugiej śpiewali angielskie piosenki.

Laureaci konkursu recytatorskiego: Olga i Kuba z klasy trzeciej, Łukasz z klasy zerowej oraz Marysia, Sylwia i Bruno z klasy czwartej, deklamowali wiersze. Klasa zerowa, czwarta wraz z piątą i szóstą śpiewała różne piosenki. Na gromkie brawa zasłużyli: Agata Strupiechowska i Bruno Parzych, którzy zaprezentowali solowy taniec.

Po występach dzieci przyszła pora na najbardziej oczekiwaną część oficjalną, podczas której wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa szkolne a pani dyrektor nagrody za wzorowe zachowanie i osiągnięcia w nauce. Miałem przyjemność wręczyć świadectwa uczniom z naszej klasy: Trójka uczniów: Adam Grzybowski, Ewelina Rybus, Marysia Sarnacka otrzymała świadectwa z wyróżnieniem, a także dostała dodatkowe nagrody.

Mogłem też wyróżnić pozostałych uczniów, bo w ciągu roku każdy zdobył przynajmniej jedno wyróżnienie w licznych ogólnopolskich konkursach przedmiotowych. Niezaprzeczalnym sukcesem było też redagowanie przez cały rok klasowej gazetki.

A teraz już wakacje! Do zobaczenia za dwa miesiące! Wesołej zabawy!

Jerzy Bińkowski
Wychowawca Klasy