Finał Szkolnych Mistrzostw Wiedzy

26-27 lutego 2018

W Prywatnej Szkole Podstawowej nr 114, jak co roku, miał miejsce szkolny turniej wiedzy. W zawodach brali udział Uczniowie z klas I-VII  musieli zmierzyć się z pytaniami ze wszystkich przedmiotów, na które uczęszczają. Było więc sporo emocji, wzajemnego dopingowania się, trzymanych kciuków, trochę stresu i rywalizacji. Można było zobaczyć, iż nie tylko duch współzawodnictwa był w Uczniach silny, ale przede wszystkim koleżeńska życzliwość i chęć wsparcia kolegów i koleżanek. Oto, jak finał tego wydarzenia wspominają Zosia i Maja:

We wtorek odbył się finał szkolnych Mistrzostw Wiedzy. Do finału dostały się trzy osoby, więc każda z nich została laureatem. Byli to: Albert Dybowski z VI klasy, Ada Tołwińska i Franek Blacha z II klasy. Zostali też oddelegowani przedstawiciele młodszych klas: Maja i ja (klasa trzecia), Lilka i Tosia z klasy drugiej oraz Antek z klasy pierwszej. Zwyciężył Albert Dybowski, Ada zajęła drugie miejsce, a Franek trzecie. Było bardzo fajnie.
                                                                                                                       Zofia Pietrusiewicz

Finał odbył się 27.02.2018 r. Przeszły do niego trzy osoby. Pytania były trochę trudne, ale wszystkie osoby dały sobie radę. Na finał poszłam z Zosią z mojej klasy.