Finał Szkolnych Mistrzostw Wiedzy

26 listopada 2012

Dnia 26 listopada 2012r. odbył się emocjonujący Finał Szkolnych Mistrzostw Wiedzy. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Aby zdobyć upragnione wyróżnienia i nagrody, należało wykazać się imponującą wiedzą. Warunkami sukcesu były też opanowanie, umiejętności strategiczne i... szczęście.

Najciekawszy i najbardziej emocjonujący był trzeci, ostatni etap, ponieważ podczas długich dogrywek uczniowie zaciekle walczyli o miejsca finałowe. Osobiście żałuję, że zdobyłam tylko dwa punkty i nie miałam szans na wyróżnienie. Może uda mi się poprawić wynik w przyszłym roku.

Martyna Koniecka

Trochę przykro, że nikt z naszej klasy nie znalazł się w finale. Podczas ostatniego etapu mogliśmy już tylko wspierać młodszych kolegów. Najlepsi otrzymali prezenty, medale, puchary i dyplomy, z których byli bardzo zadowoleni.

Nicole Piórkowska