KASIA KOWALSKA W PSP 114!

3 grudnia 2014

Kolejnym gościem spotkania z cyklu „W przyszłości chcę być” była wyjątkowa osoba pani Kasia Kowalska - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek i producentka. Sprzedała ponad milion sześćset płyt w Polsce. Na swoim koncie ma dużo nagród, złote i platynowe płyty. W 2011 roku otrzymała platynową płytę oraz zdobyła Superjedynkę w kategorii SuperArtysta. Karierę rozpoczęła z zespołem „Evergreen”. Współpracowała z takimi zespołami jak: Human, Fatum, Piersi, Hetman. To spotkanie było dla nas wielkim wydarzeniem i przeżyciem, szczególnie dla fanów pani Kasi. Dla wielu z nas z pewnością stanie się inspiracją - by dążyć do realizacji swoich marzeń.

Pani Kasia Kowalska odwiedziła naszą szkołę, opowiedziała o swojej przygodzie z muzyką i o karierze. Trwało to u niej wiele lat i przechodziła różne etapy rozwoju muzycznego. Mimo, że nie słucham tego rodzaju muzyki, to spotkanie było dla mnie ciekawe. Dużo dowiedziałem się o zmaganiach artystki. Pani Kasia zabawnie opowiadała o swoich wspomnieniach ze szkoły, choć nie zawsze było różowo. Dobrze, gdy dorosła osoba pamięta jak to jest być dzieckiem.

Jonek Herman

Piosenki Pani Kasi Kowalskiej znam i bardzo lubię. Wokalistka opowiadała nam o swojej pasji do muzyki oraz o wielu wyrzeczeniach związanych z tą pasją. Podczas spotkania opowiadała nam też o trudnym okresie nastolatki, w którym to ścięła swoje włosy oraz zapisała się do chóru kościelnego bez zgody rodziców. Potem swoje umiejętności doskonaliła w szkole muzycznej, gdzie poznała członków swojego zespołu. Pani Kasia jest bardzo utalentowaną artystką i chciałabym tak jak ona zostać piosenkarką. To było niesamowite spotkanie.

Antosia Szpak

Pani Kasia to bardzo miła i sympatyczna osoba. Opowiedziała  nam wiele ciekawostek z życia wokalistki. Mówiła, że była w wielu krajach m.in. w pięknej Japonii. Bardzo chciała zostać nauczycielką języka angielskiego, ale życie jej potoczyło się inaczej. Bardzo mi się podobało to spotkanie i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkam się z tak wyjątkową osobą- jak pani Kasia Kowalska.

Zosia Radzikowska