Kiermasz Charytatywny w PSP 114

19 grudnia 2018

Bardzo lubię ten okres przedświąteczny, w którym w szkole tyle się dzieje. A najbardziej cieszy mnie, kiedy wraz z klasą przygotowujemy różne ozdoby, dekoracje świąteczne na kiermasz. Co roku wymyślamy i tworzymy nowe rzeczy, później je sprzedajemy. Zbieramy pieniądze na szczytny cel charytatywny.

Marlena Radzikowska

Kiermasz świąteczny to akcja charytatywna, na której sprzedajemy swoje własnoręcznie wykonane ozdoby, wystawiamy je na swoim stanowisku. Mamy jeden cel- zebrać jak najwięcej pieniędzy by pomóc osobom potrzebującym.

Matteo Prezioso