Kiermasz Charytatywny w PSP 114

19 grudnia 2018

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w grudniu odbył się Kiermasz Świąteczny, podczas którego można było zakupić przedmioty wykonane przez uczniów i pyszne wypieki. W tym roku zebraną kwotę przeznaczyliśmy dla Domu Dziecka nr 4, który mieści się przy ul. Łukowskiej 25. Pieniążki zebrane podczas Kiermaszu pomogą dzieciom wyjechać na wymorzone wakacje.

W dniu 19.12.2018 odbył się kiermasz świąteczny w naszej szkole. Najpierw my - uczniowie poszliśmy przygotować salę. Dopiero po tym się zebrali rodzice i zaczęła się prawdziwa przedświąteczna gorączka zakupów. Nasza klasa miała w tym roku przygotowanych dużo naturalnych stroików z szyszek i gałązek świerków. Najbardziej w tym roku ciekawa była …licytacja bo można było kupić naturalny stroik z bombkami i świeczką, wysoką wyklejaną choinkę zrobioną przez uczennicę z klasy 7, a także grę planszową, i inne ciekawe rzeczy. Dzięki licytacji udało się zebrać więcej pieniędzy dla potrzebujących dzieci z sąsiadującej placówki. Stroik, który robiłam z Marysią został sprzedany za 70 zł. Jestem z tego dumna. Wszyscy uczniowie razem zebrali 4647,27 ZŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Więc super.

Natalia Styńska

Przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się Kiermasz. Moja klasa zrobiła piękne stroiki. Jeden, największy wystawiliśmy na licytację. Kupiłam stroik, który sama wykonałam i dużo słodyczy. W tym roku nazbieraliśmy dużo pieniędzy, dzięki którym dzieci z Domu Dziecka będą mogły wyjechać na fajne wakacje!!!

Mart Zaremba