Kiermasz Świąteczny

11 grudnia 2019

W tym roku na pomoc dla ciężko chorej dziewczynki uzbieraliśmy na kiermaszu wyjątkowo dużo pieniędzy: prawie 5 tysięcy złotych. To miłe, że wspólnym wysiłkiem przygotowaliśmy kiermasz pełen pięknych, pracowicie wykonanych ozdób świątecznych, dekoracji, upieczonych ciast i bożonarodzeniowych przysmaków. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, innym członkom rodzin za pomoc, dzieciom za zaangażowanie i zapał przy wykonywaniu ozdób, przygotowaniu sali i prowadzeniu stoisk, loterii i licytacji.  Kieruje nami wzniosły cel: pomoc drugiej osobie.

Świąteczny klimat zawładnął calą szkołą, a z głośników rozbrzmiewały kolędy. Każda klasa przygotowała swoje stoisko. Kupiłam dwie piękne bombki na licytacji i kawałek ciasta. Zebraliśmy dużo pieniędzy i przekazaliśmy na pomoc dla chorej dziewczynki. Cieszę się, że mogłam pomóc.

Antonina Szpak

Na naszym stoisku było dużo ozdób i pierniczków. Ja zrobiłam dwie bombki i czekoladowe babeczki. Mieliśmy także stoisko, gdzie można było wylosować prezent. Po godzinie była licytacja. Była miła atmosfera, wszystkie dzieci się śmiały i chwaliły zakupami. Pod koniec kiermaszu puściłam kilka piosenek m.in. One Direction, co wprowadziło bardzo świąteczną atmosferę.  Zjadłam dużo słodyczy,  a szkoła uzbierała dużo pieniędzy, więc tegoroczny kiermasz uważam za udany.

Zofia Radzikowska

Zebraliśmy najwięcej pieniędzy ze wszystkich klas zapewne dlatego, że zrobiliśmy najładniejsze dekoracje. Odbyła się również licytacja i loteria.

Michalina Rychlik

Na kiermaszu zebraliśmy dużo pieniędzy. Szkoda tylko, że to nasz ostatni rok.

Maksymilian Grabka