Kiermasz Świąteczny

14 grudnia 2015

14 grudnia 2015 uczniowie naszej szkoły, pod przewodnictwem nauczycieli i wychowawców, przygotowali Szkolny Kiermasz Świąteczny. Ideą przyświecającą naszej akcji była chęć uszczęśliwienia najbardziej potrzebujących – dzieci i młodzieży, pozbawionych możliwości przeżywania świąt w rodzinnej, magicznej atmosferze. Choć przygotowania do kiermaszu pochłonęły mnóstwo czasu i energii, było warto. Zarówno uczniowie jak i zaproszeni goście znaleźli przy każdym stoisku upominek dla siebie, a tym samym wsparli szczytny cel naszej akcji. Wszyscy byli szczęśliwi i dumni z uczniów, którzy tak chętnie włączyli się do przygotowań. Szczególny entuzjazm, zarówno wśród dzieci, jak również dorosłych wzbudziła loteria fantowa.

Mnie Kiermasz Świąteczny zawsze się bardzo podoba. Jestem zadowolona, że możemy pomagać potrzebującym, a przy tym się świetnie bawić.

Magda Zalewska

Bardzo podobał mi się Kiermasz. To był dla mnie pierwszy raz kiedy uczestniczyłam w nim i jestem zachwycona – miło było sprzedawać jak w prawdziwym sklepie.

Marianna Bocheńska