Kiermasz Świąteczny

14 grudnia 2015

Na tegorocznym kiermaszu można było kupić wiele atrakcyjnych wykonanych przez dzieci ozdób. Były choinki z piór, sznurka i makaronu, bałwanki, aniołki, wypieki słodycze i wiele innych. Kiermasz uatrakcyjniła licytacja wartościowych przedmiotów. Między innymi bombek podpisanych przez znanych sportowców i gwiazdy estrady, okazałych domków z piernika. Praca dzieci i zaangażowanie osób dorosłych przyniosły efekt. Dzieciom z ubogich rodzin przekazanych zostanie prawie cztery tysiące złotych.

Kiedy wybiła godzina 13.00 przyszli rodzice i rozpoczął się kiermasz. Można było kupić dużo różnych ozdób. Byłam bardzo zadowolona, bo udało mi się wygrać licytację i kupić choinkę z piernika. To był mój pierwszy kiermasz. Podobał mi się bardzo.

Natalia Żygadło

Kiermasz to była świetna zabawa. Było dużo słodyczy i ręcznie robione piękne ozdoby. Nasza klasa sprzedała wszystko, co zrobiliśmy. Była miła, świąteczna atmosfera i wszystkim się podobało.

Gabrysia Pańczyniak

Nasza tradycyjna licytacja odbyła się na zakończenie kiermaszu. Na początku sprzedawaliśmy rękodzieła. Potem bombki. Nie były to jednak zwykłe bombki, ale z autografami np. Kasi Kowalskiej czy Kamila Stocha. Na samym końcu licytowaliśmy choinki i domki z piernika. Były bardzo smaczne.

Staś Mazur