Kiermasz Świąteczny

17 grudnia 2012

Na szkolnym Kiermaszu było wiele stoisk, wszystkie były bardzo ładne. Było też wiele smakołyków, a ciasta wspaniałe. Niektóre panie chwaliły mnie jak sprzedawałem i liczyłem oraz wydawałem resztę. Kiermasz bardzo mi się podobał.

Łukasz Piętka

Kiermasz był wyjątkowo udany. Bardzo mi się podobało, już nie mogę się doczekać następnego!

Bartek Faber

Na Kiermaszu sprzedawaliśmy w grupach po 3 osoby, każda z grup sprzedawała po 15 minut. Kupiłem witraż, wypalankę, słodkie grzybki, ciasto, lampiony i wróżbę. Moim zdaniem Kiermasz się udał.

Mikołaj Marciszewski