Kiermasz Świąteczny

20 grudnia 2017

Jak co roku w naszej szkole odbył się kiermasz artykułów świątecznych wykonanych przez dzieci (bombki, choinki, pierniczki, ciasta, stroiki, kartki świąteczne itd.). Dużym powodzeniem cieszyła się loteria i licytacja. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na Dom Dziecka nr 15, w którym znajduje się 40 dzieci, a każde z nich zmaga się z jakąś chorobą. Dzieci bardzo zaangażowały się w przygotowanie, a także w pracę na stoisku.

Aleksander Rylski

W dniu 20.12 w naszej szkole odbył się kiermasz. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na Dom Dziecka w Warszawie, Według mnie najfajniejszą atrakcją była loteria. Na loterii wygrałam przytulankę pieska, książkę z filmem. Następnie poszłam na licytację, na której wylicytowałam wielki stroik świąteczny- to wielki kawałek pnia i skarby lasu. Kupiłam też dużo bombek, 2 anioły w tym jednego z papieru, kartki świąteczne i figurkę renifera. W tym roku kiermasz bardzo mi się podobał!

Oliwia Witkowska

Kiermasz świąteczny odbył się w środę 20 grudnia, na kiermaszu były rzeczy zrobione przez uczniów szkoły, czyli klasy 1-7, ciasta, pierniki, muffinki. Najbardziej podobały mi się wieńce zrobione przez 6 klasę, sam taki kupiłem. Kupiłem również choinkę Michała z mojej klasy, Lubię takie kiermasze i z chęcią pójdę na następny.

Mikołaj Wszoła