Kiermasz Świąteczny 2016

14 grudnia 2016

Tradycyjnie, jak co roku, w naszej szkole zorganizowany został kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Wszystkie dzieci, nauczyciele, rodzice zaangażowali się w przygotowanie ozdób, słodyczy i wypieków świątecznych. Atrakcją było stoisko z watą cukrową i komnata czarodzieja. Kulminacyjnym punktem kiermaszu była licytacja najbardziej pomysłowych ozdób i okazałych wypieków. Zebraliśmy 3000zł dla potrzebujących dzieci.

Nasza klasa zebrała dużą kwotę pieniędzy. Ozdoby naszej klasy prezentowały się bardzo ładnie. Ja zrobiłam bombki z włóczki, które szybko się sprzedały. Cieszę się, że jest nasz kiermasz i że możemy pomóc innym.

Zosia Radzikowska

Na stoiskach było bardzo kolorowo. Zrobiłam aniołki z masy solnej a na lekcji bombki i wianuszki. Nie mogę się doczekać następnego kiermaszu.

Tosia Szpak

Ozdoby naszej klasy podobały się kupującym. Zrobiłam dwie bombki. Jedną z nich przeznaczyłam na licytację. Wszystko sprzedaliśmy.

Michasia Rychlik

Cieszę się, że sprzedając różne świąteczne artykuły na kiermaszu pomagamy potrzebującym dzieciom. Impreza była udana, zebraliśmy dużą sumę pieniędzy.

Ania Podstawska