Kiermasz Świąteczny 2016

14 grudnia 2016

Tradycyjnie, jak co roku, w naszej szkole zorganizowany został kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Wszystkie dzieci, nauczyciele, rodzice zaangażowali się w przygotowanie ozdób, słodyczy i wypieków świątecznych. Atrakcją było stoisko z watą cukrową i komnata czarodzieja. Kulminacyjnym punktem kiermaszu była licytacja najbardziej pomysłowych ozdób i okazałych wypieków. Zebraliśmy 3000zł dla potrzebujących dzieci.

W tym roku przygotowania do kiermaszu były wyjątkowe. W klasie ozdabialiśmy małe choinki z krepiny i dekorowaliśmy cekinami, brokatem i kolorową tasiemką styropianowe gwiazdy. W czasie kiermaszu prowadziłam cieszące się dużym powodzeniem stoisko z watą cukrową. Po imprezie mieliśmy dużo satysfakcji. Pomagamy przecież innym dzieciom.

Gabrysia Pańczyniak

Atmosfera na kiermaszu była wspaniała. Razem z koleżanką z klasy, Natalką prowadziłem kiermaszową licytację. Uzbieraliśmy kilkaset złotych. Upiekłem domek z piernika, który zostawiliśmy na koniec aukcji.

Staś Mazur

Prowadziłem kącik wróżb. Nie spodziewałem się takiego zainteresowania. Wróżyłem aż dwudziestu pięciu osobom. Na koniec byłem trochę zmęczony, ale zadowolony. Uważam, że kiermasz był bardzo udany.

Michał Biały