Kiermasz Świąteczny PSP 114

20 grudnia 2017

W trakcie tradycyjnego, świątecznego kiermaszu znowu pobiliśmy rekord. Cały dochód ze sprzedaży ozdób świątecznych, ciast, z loterii fantowej i z aukcji przeznaczymy dla dzieci z domu dziecka w Warszawie.

Po raz pierwszy uczestniczyłam w naszym kiermaszu. Przygotowywałyśmy się z Gabi do niego prawie od tygodnia. Wybierałyśmy różne rekwizyty do naszego stanowiska. Byłyśmy wróżkami. Miałyśmy dużo osób, którym należało powróżyć. Na kiermaszu było wiele stanowisk z różnymi zabawkami, ozdobami i przysmakami, którymi częstowały się osoby przychodzące na kiermasz. Uważam nasz kiermasz za bardzo pożyteczny. Jako harcerka uczestniczę również w innych akcjach charytatywnych.

Alicja Kuźnicka

Byłyśmy z Alą wróżkami. Przyszło do nas wiele dzieci, zwłaszcza młodszych. Była bardzo miła, świąteczna atmosfera. Stoiska były kolorowe. Uważam, że pomoc potrzebującym dzieciom jest bardzo ważna.

Gabrysia Pańczyniak