Kino 5D "Królestwo zwierząt"

4 listopada 2010r.

4 listopada odbyła się szkolna wycieczka do kina 5D Cinema City na warszawskim Bemowie. Uczestniczyliśmy w interaktywnym programie zatytułowanym "Królestwo zwierząt". Różnorodny świat zwierząt aktywnie poznawaliśmy w sześciu salach kinowych: Sali Inspiracji, Wyobraźni, Ruchu, Interakcji, Muzyki i 3D. Wiemy teraz, że otaczający nas świat możemy poznawać wszystkimi zmysłami.

Wyjście do kina 5D bardzo mi się podobało. Już kiedyś w nim byłam, ale z koleżankami jest dużo fajniej. Szczególnie podobały mi się ruchome fotele, wiatr i chlapiąca woda. Z seansów o Królestwie zwierząt mogliśmy się wiele dowiedzieć.

Jagoda Furmańczyk

Uważam, że wycieczka była bardzo interesująca. Poprzez ruchome fotele, lasery, interaktywne gry, trójwymiarowe okulary, można było na nowo odkryć świat przyrody pełen egzotycznych dzikich zwierząt i poznać ludzi, którzy ratują ginące gatunki zwierzą.

Michał Wojciechowski

Prawie płakałam z tego powodu, że było pokazane, jak ludzie zabijają ptaki, a jestem wrażliwa na punkcie zwierząt. Bardzo mi się podobała wycieczka, a najbardziej podobała mi się sala ruchu.

Nadia Jóźwiak