Klasowe Wigilie

21 grudnia 2018
W przeddzień ferii świątecznych według tradycji szkolnej wszystkie klasy zorganizowały Wigilie klasowe. Każdy z uczniów przyniósł, według swojego uznania, wypieki świąteczne, słodycze, owoce, napoje etc.
Wcześniej każda z klas udekorowała swoją klasę, w większości z nich były małe choinki, które młodzieżz radością przyozdobiła.Nakryto stoły obrusami, ustawiono przyniesione produkty.
Część klas świętowała razem Wigilie,  tak jak chociażby klasa ósma z siódmą.
Atmosfera była bardzo radosna, z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
Słuchaliśmy i śpiewaliśmy wspólnie kolędy, jak również podzieliliśmy się opłatkiem składając przy tym sobie życzenia.
Po uroczystości klasowej, poszedłem do klasy piątej gdzie z młodzieżą przebywała nauczycielka tańca.
Spędziłem z nimi około pół godziny, śpiewaliśmy kolędy, złożyliśmy sobie życzenia.
Reasumując bardzo dobrze, że w naszej szkole podtrzymywana jest tradycja wigilijna, ponieważ tworzy to silniejsze poczucie wspólnoty pomiędzy uczniami, pracownikami szkoły i nauczycielami.