Koncert Pani Izy Zając

19 kwietnia 2011

Dnia 19 kwietnia 2011r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnym muzycznym spotkaniu z Panią Izą Zając. Tematem audycji było życie i twórczość amerykańskiego trębacza i wokalisty jazzowego Louisa Armstronga. Zaprezentowane utwory przeniosły wszystkich w muzyczną, czarującą przestrzeń Nowego Orleanu z pierwszej połowy XX wieku.

Dnia 19 kwietnia odbył się koncert Pani Izy Zając. Oczywiście towarzyszył jej Pan Jarosław Małys. Tym razem odwiedził nas także Pan, który grał na saksofonie altowym i sopranowym. Audycja poświęcona była Louisowi Armstrongowi. Szczerze mówiąc koncert średnio mi się podobał. Jednak nie zabrakło mojej ulubionej piosenki Armstronga pt. "What a wonderful world". Na koniec sami zaśpiewaliśmy "Herbatkę" - Pani Iza tylko trochę nam pomagała.

Basia Szatkowska

Ta muzyka bardzo mi się podobała, a piosenki Louisa Armstronga, które były śpiewane przez Panią Izę Zając przyjemnie się słuchało. Uważam, że koncerty w naszej szkole są bardzo ciekawe i wiele uczą. Lubię kiedy przyjeżdża do nas Pani Iza.

Wiktoria Gapińska

We wtorek odbył się comiesięczny koncert Pani Izy Zając. Do zespołu dołączył saksofonista. W repertuarze znalazły się utwory Louisa Armstronga. Najpierw Pani Iza opowiedziała nam kilka ciekawostek z jego życia, a później zaczęła śpiewać. Najbardziej podobała mi się bardzo piosenka pt. "What a wonderful world". Koncert był świetny.

Jakub Lutczyn

Koncert był świetny. Cieszę się, że poznałem twórczość kolejnego piosenkarza jazzowego.

Przemek Rek