W krainie bzów

7 lutego 2017

7 lutego 2017r. gościliśmy w naszej szkole znaną pisarkę – a prywatnie mamę naszych uczniów – Panią Aleksandrę Tyl. Pani Aleksandra opowiadała nam o tym, jak powstają książki oraz jaką drogę muszą pokonać zanim znajdą się w rękach czytelników. Mieliśmy również okazję obejrzeć kilka książek przyniesionych przez Autorkę m.in.: „Magiczne Lato”, „Karmelowa Jesień”, „Aleja Bzów”. Dziękujemy za spotkanie. Mamy nadzieję, że pomoże nam ono poznać i rozwinąć nasze pasje.

Bardzo mi się podobało. Była Pani Tyl, która jest pisarką. Pokazywała nam książki, które sama napisała. Opowiadała nam też jak jest być pisarzem np.: mówiła, że długo trzeba siedzieć przed komputerem. To był fajny dzień.

Aleksandra Klank

Pani Aleksandra to pisarka, która wydała kilka książek. Te książki są dla dorosłych. Spośród tych wszystkich książek, dwie spodobały mi się bardzo. Nie czytałam ich ale ich okładki wyglądały fajnie. Aleksandra Tyl to pseudonim artystyczny. Bardzo mi się podobało.

Zofia Pietrusiewicz