Lekcja ze Strażą Miejską

30 stycznia 2014

Mieliśmy dzisiaj ciekawą lekcję z Panią Strażnik ze Straży Miejskiej. Opowiadała dzieciom o komunikacji bez przemocy i umiejętności radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Wszyscy uczniowie byli bardzo zainteresowani i po spotkaniu powiedzieli, że będą starali się wykorzystać wszystkie rady jakie dzisiaj usłyszeli.

Jeżeli komuś powie się coś przykrego to zawsze w sercu zostanie jakaś ranka, musimy przeprosić i jeżeli trzeba to odkupić to co się zniszczyło.

Witold Lichacz

Pani Strażnik mówiła jak naprawić dużo błędów i  żebyśmy byli koleżeńscy wobec innych. Opowiedziała nam też ciekawą historyjkę o pewnym chłopcu.

Albert Dybowski