Magia dźwięków - Koncert Świąteczny

20 grudnia 2010

Dziś odbył się ostatni - w tym roku kalendarzowym - koncert, którego tematem były nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Pani Iza Zając i pan Jarosław Małys poprzez swój rewelacyjny występ wprowadzili do szkoły świąteczną atmosferę, pełną ciepła, spokoju i radości.

Nasi goście zaprezentowali świąteczne piosenki w języku angielskim, do śpiewania których mogli przyłączyć się niektórzy uczniowie, a także nasze polskie, tradycyjne kolędy, które śpiewały już wszystkie dzieci zgromadzone w auli.

Ten koncert różnił się od poprzednich, gdyż część dzieci znała prezentowane kolędy i dlatego mogła uczestniczyć w koncercie. A my akurat uczyliśmy się nawet angielskich piosenek i dlatego towarzyszyliśmy pani Izie w ich śpiewaniu.

Bartosz Wojtasik

Poprzez dzisiejszy koncert w końcu poczułem świąteczny klimat. Koncert bardzo mi się podobał, a także mikołajowe czapki naszych gości.

Jakub Piasecki

Na dzisiejszym koncercie było bardzo miło, ciepło i tak rodzinnie. Wszyscy czuliśmy się jak wielka rodzina PSP nr 114. Cieszę się, że mogłam wysłuchać kolęd w różnych aranżacjach, a nie tylko tej tradycyjnej. Ten koncert podobał mi się najbardziej, ponieważ znałam wiele kolęd i śpiewałam z panią Izą.

Nadia Jóźwiak