Merecz On The Go

13 kwietnia 2016

Już po raz drugi Tosia z klasy V wraz ze swoimi Rodzicami odwiedzili uczniów i nauczycieli naszej szkoły aby opowiedzieć o swoich podróżach. Tym razem opowiadali o wycieczce i zwiedzaniu Miami, Parku Narodowego w słonecznej Kalifornii, a nawet swojej obecności podczas startu rakiety w Centrum Naukowym NASA. Kolejne opowieści Państwa Merecz zachęcają do podróżowania i zarażają taką pasją wszystkich słuchających.

Bardzo podobają mi się opowieści Tosi i jej Rodziców. Lubię kiedy przychodzą do naszej szkoły, bo zawsze opowiadają coś zabawnego.

Marta Zaremba

Tata Tosi potrafi zabawnie i ciekawie opowiadać, przez co bardzo chętnie się go słucha, a przygody które się im przydarzyły są niezapomniane.

Marianka Bocheńska