5 grudnia 2014

Z okazji mikołajek wybraliśmy się do Teatru Polskiego na przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Po zakończeniu spektaklu wróciliśmy do szkoły i czekała na nas miła niespodzianka w postaci prezentów mikołajkowych. Ten dzień był pełen pozytywnych wrażeń  i emocji.

Bardzo lubię szkolne mikołajki. Zawsze z niecierpliwością czekam, co dostanę od  św. Mikołaja. W tym roku otrzymałam pamiętnik.

Antosia Szpak

W tym roku jestem mile zaskoczony prezentami, które dostałem. Najbardziej spodobały mi się klocki, ponieważ mogę zbudować z nich różne rzeczy.

Maks Grabka

Z okazji mikołajek dostałam projektor do projektowania ubrań oraz słodycze. To była miła niespodzianka.

Zosia Radzikowska