6 grudnia 2011

6 grudnia w Dniu Świętego Mikołaja, gdy rano przyszliśmy do szkoły, czekała na nas miła niespodzianka. Otóż prawdziwy Mikołaj rozdawał przepyszne łakocie i słodycze. Później w otoczeniu świątecznych dekoracji urządziliśmy klasowe Mikołajki.
Były prezenty, wielka radość i wielkie emocje. Żałujemy tylko, że Mikołaj nie odwiedza nas częściej. No, cóż - do zobaczenia w przyszłym roku, drogi Mikołaju!

6 grudnia to mój ulubiony dzień. Tego dnia nie mogłem doczekać się pójścia do szkoły. Cały czas zastanawiałem się, co też przyniesie mi Święty Mikołaj. Gdy rozpakowałem swój prezent bardzo się ucieszyłem, ponieważ dostałem to, co chciałem. Razem z kolegami bawiliśmy się i miło spędziliśmy ten czas.

Karol Kijanowski

Jak tylko przyszłam do szkoły od razu zapytałam, kiedy będziemy wręczać sobie prezenty. Nie mogłam się doczekać tej chwili, ogarnęła mnie wielka ciekawość. Prezent podobał mi się - Mikołaj spisał się na medal.

Julia Wilczyńska