6 grudnia 2013

Mówi się, że Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci. Jest też legenda, która głosi, że Mikołaj zostawia prezenty tylko tam, gdzie są należycie wyczyszczone buty. Wygląda na to, że jesteśmy bardzo grzeczni i mamy naprawdę czyste buty, bo prezentów było w tym roku co niemiara! Już od świtu, już od progu Mikołaj rozdawał cukierki, a później, już w klasach każdy otrzymał jakiś upominek. Lubimy takie dni.

Losowaliśmy kto komu kupi prezent, a potem wymieniliśmy się podarunkami. Było bardzo fajnie!

Rysiek Rogacz

W dniu Mikołajek wszyscy byli szczęśliwi. Prezenty wszystkim się podobały!  Dla uczniów to był jeden z najważniejszych dni w roku!

Ignacy Bombuy

Na sam początek dnia, pani od polskiego zrobiła nam „okropnie trudny” test, z którego wszyscy dostali piątki. Potem rozpoczęła się świetna zabawa, każdy z nas dostał super prezent. Ja dostałem grę „Piraci z Karaibów”, w którą jeszcze nigdy nie grałem.

Bartek Cegieła