6 grudnia 2019

W tym roku każdy z nas dostał od Mikołaja swój zamówiony prezent. Dla dziewcząt były jednorożce, pluszaki, kocyki, dziecięce kosmetyki a dla chłopaków mini skateboardy, model samolotu, notes, książka i inne ciekawe drobiazgi. Każdy mógł nacieszyć się swoim prezentem. Przy okazji Mikołajek ozdobiliśmy świątecznie salę i wykonaliśmy ozdoby na kiermasz.

Na lekcji wychowawczej prezenty rozdawał Mikołaj – nasz kolega z klasy, w dniu swoich imienin. Ja dostałam przytulaka jednorożca, moja przyjaciółka też. Później robiliśmy bałwanki i choinki na kiermasz, aby wspomóc potrzebujące dzieci. Super się przy tym bawiliśmy. Atmosfera była świąteczna.

Alicja Chrapkowska

Mikołajki zbiegły się z moimi imieninami. Każdy był zadowolony ze swojego prezentu. Ja dostałem elektrycznego fingerboarda. Było bardzo miło i wesoło.

Mikołaj Kądziela