6 grudnia 2019

W tym roku każdy z nas dostał od Mikołaja swój zamówiony prezent. Dla dziewcząt były pluszaki,  świece świąteczne, kosmetyki a dla chłopaków karty prezentowe, modele, gry, książki i inne ciekawe drobiazgi. Każdy mógł nacieszyć się swoim prezentem. Przy okazji Mikołajek ozdobiliśmy świątecznie salę i wykonaliśmy ozdoby na kiermasz świąteczny.

6 grudnia 2019 roku obchodziliśmy klasowe mikołajki zaczynając od rozdania prezentów. Dostałam zestaw świec zapachowych oraz pudełko na biżuterię. Bardzo się z nich ucieszyłam, szczególnie ze świec. Po otrzymaniu podarunków przystąpiliśmy do robienia ozdób świątecznych na kiermasz. To był świetny czas. Zrobiłam dwie bombki i bałwanka z ryżu. Niestety to już ostatni raz wspólnego obchodzenia Mikołajek, ale na pewno będę odwiedzać tę szkołę w czasie kiermaszu.

Anna Podstawska

Był to dzień , w którym nasza klasa obchodziła mikołajki i przygotowaliśmy ozdoby na kiermasz. Na pierwszej lekcji rozdaliśmy prezenty, a następnie rozłożyliśmy przedmioty, które służyły do przygotowania rzeczy na kiermasz. Każdy z nas zrobił bałwanka ze skarpety wypchanej ryżem. Były one bardzo oryginalne. Mimo, że byłam zmęczona to żałuję, że to mój ostatni rok w tej szkole i już więcej nie będę brać udziału w tych przygotowaniach.

Anna Malicka

Oczywiście spóźniłem się na Mikołajki i oczywiście zostawiłem prezent przez przypadek w sklepie, więc wszyscy na mnie czekali, ale w końcu wszystko wyszło dobrze. Każdy dostał prezent, wszyscy byli zadowoleni, ponieważ do końca dnia robiliśmy ozdoby na kiermasz.

Andrzej Lichacz