Mistrzostwa Wiedzy 2015

11 lutego 2015

Po raz kolejny uczniowie całej szkoły stanęli przed wielkim wyzwaniem i zawalczyli o tytuł Mistrza Wiedzy.  Jest to szkolna tradycja, co roku uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę i zmierzyć się z pytaniami ze wszystkich szkolnych dziedzin wiedzy. Aby zwyciężyć potrzebna jest wiedza, erudycja, dobra strategia, opanowanie i odrobina szczęścia. Jak zwykle – emocje były wielkie, a na szczęśliwców, którzy stanęli na podium, czekają wspaniałe nagrody!

Idea tego konkursu jest słuszna. Fajnie, że można sprawdzić swoją wiedzę, a w dodatku zdobyć atrakcyjne nagrody. W dodatku można się było dowiedzieć wielu rzeczy.

Alek Radoliński

Pytania w klasie piątej były zdecydowanie trudniejsze niż te, które mieliśmy w zeszłym roku. Uważam, że to dobrze, że można się sprawdzić. Te Mistrzostwa są bardzo pouczające.

Michał Szatkowski

Cieszę się, że w tej edycji konkursu występowało się tylko przed swoją klasą, a nie przed całą szkołą. Dzięki temu stres był o wiele mniejszy. Ja nie wziąłem udziału, ale gdybym wylosował np. takie pytania jak Alek, to przeszedłbym do następnej tury. Żałuję, że nie spróbowałem, ale w przyszłym roku zrobię to na pewno.

Bartek Cegieła