Mistrzostwa Wiedzy 2016

22 lutego 2016

Za nami kolejne Mistrzostwa Wiedzy. Jak co roku nasi uczniowie próbowali  swoich sił w różnych kategoriach wiedzy. Dzielnie i odważnie stawiali  czoła nawet najtrudniejszym pytaniom, zadaniom i wyzwaniom. W pierwszym etapie każdy uczestnik losował pytania w różnych kategoriach i o różnym stopniu trudności za 1, 2 i 3 punkty. Do finału z naszej klasy  przeszli następujący uczniowie:

Antoni Grabowski
Aleksandra Jurowiec
Klaudia Wiza

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów w finale, który odbędzie się już za kilka dni.

Mistrzostwa Wiedzy były dla mnie bardzo emocjonujące. Starałam się nie denerwować i odpowiadać pewnie na wszystkie pytania. Niestety nie udało mi się przejść do kolejnego etapu, ale nie martwię się tym. Za rok mam kolejną szansę.

Oliwia Witkowska

Trochę się stresowałam tym wydarzeniem, ale rodzice i pani wychowawczyni wspierali mnie i dodawali otuchy. Udało mi się zakwalifikować do finału. Jestem bardzo zadowolona.

Klaudia Wiza