Mistrzostwa Wiedzy

27 lutego 2018

27 lutego odbyły się Klasowe Mistrzostwa Wiedzy w klasie pierwszej. Chętni uczniowie odpowiadali na pytania z zakresu edukacji początkowej i języka angielskiego. Na zakończenie naszej przygody z Mistrzostwami Wiedzy czekał na wszystkich słodki poczęstunek. Za rok będziemy próbować swoich sił w Szkolnych Mistrzostwach Wiedzy.

Pytania podczas naszego konkursu miały różny stopień trudności. Były pytania za 1 punkt, 2 i 3 punkty. Na początku trochę się denerwowałem, ale okazało się później że świetnie sobie poradziłem. Jestem ciekawy na jakie pytania trafię za rok.

Bruno Bartnowski

Razem z Brunem doszedłem do finału. Niektóre pytania były podchwytliwe. Nie było wygranych ani przegranych. Potraktowaliśmy to jako zabawę i rozgrzewkę do przyszłych Mistrzostw Wiedzy.

Maks Radoliński