Mistrzostwa Wiedzy - Finał

24 lutego 2016

Finał Mistrzostw Wiedzy był pełen emocji, ale jak najbardziej pozytywnych. Uczniowie mogli wykazać się swoją wiedzą już na najwyższym poziomie. Opanowując tremę, odpowiadali na wylosowane pytania ukazując wszechstronną wiedzę oraz różne umiejętności. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że są tak odważni i nie boją się wyzwań. W finale Mistrzostw Wiedzy:

I miejsce zajął Aleksander de Virion klasa I
II miejsce Joanna Jezierska klasa I
III miejsce Albert Dybowski klasa IV

Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.

Bardzo byłam zadowolona, że wzięłam udział w finale Mistrzostw Wiedzy. Koledzy i koleżanki z klasy dopingowali nam. To było bardzo miłe z ich strony.

Aleksandra Jurowiec

Podczas Mistrzostw Wiedzy dopingowałem swojemu koledze z klasy Antkowi. Był bardzo dzielny i opanowany, gdy odpowiadał na pytania. Cieszę się, że brałem udział w tych Mistrzostwach, dzięki temu będę potrafił bardziej zapanować nad swoją tremą.

Tomek Przychodzki