Muzeum Sztuki Nowoczesnej

5 kwietnia 2016

Kwietniowy, słoneczny poranek oraz popołudnie uczniowie klas I, II i III spędzili w Muzeum Sztuki Nowoczesnej uczestnicząc w warsztatach „Sztuka i natura” oraz wystawie „Robiąc użytek”. Możliwość obejrzenia instalacji i rzeźb była bardzo interesująca i zaciekawiła nawet najmłodszych uczniów naszej szkoły. Jednak największą popularnością cieszyły się warsztaty na których, każdy uczestnik z niezliczonych materiałów  mógł stworzyć własnego robota – pomocnika przyrody. Wszystkim bardzo się podobało i na pewno  jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce.

To była świetna wycieczka! Najbardziej podobał mi się ogród botaniczny i rzeźby głów z czekolady.

Marta Zaremba

Największe wrażenie zrobiły na mnie warsztaty, na których tworzyliśmy własne roboty.

Julia Tuzimek