Oczami uczniów - bal karnawałowy.

5 lutego 2008

Bal bardzo mi się podobał. Chciałbym, żeby bale karnawałowe były częściej organizowane.

Mikołaj Lipiński

Byłem przebrany za pirata. Miałem też inne pomysły, ale zdecydowałem, że ten strój będzie najlepszy. Moim zdaniem bal był udany. Najbardziej podobał mi się taniec z balonami.

Bruno Parzych

Przebrałem się za żołnierza. Na balu było dużo ciekawych i zabawnych konkursów. Jednak najbardziej spodobał mi się ten z krzesłami. Bal był udany.

Łukasz Kominek

We wtorek w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Ja przebrałem się za rycerza. Miałem czarną pelerynę, miecz oraz tarczę. Klasa, w której odbywał się bal była pięknie udekorowana. Było dużo balonów i serpentyn. Interesujące konkursy, świetna muzyka oraz atmosfera dobrej zabawy - osobiście podobała mi się najbardziej.

Adam Grzybowski

Na balu świetnie się bawiłam. Były różne, ciekawe konkursy jak i swobodne tańce. Wszyscy byli przebrani w różne pomysłowe stroje. Ja przebrałam się za Chinkę, a moje koleżanki: Ewelina za tygryska zaś Magda za biedronkę.

Marysia Sarnacka

Długo zastanawiałam się jaki strój wybrać na bal, w końcu przebrałam się za tygryska. W trakcie trwania balu odbyły się liczne konkursy i ciekawe zabawy. Najbardziej podobał mi się taniec z balonami. W tej zabawie trzeba było jak najdłużej utrzymać balon na wysokości głowy. Rozrywkę umilała nam przyjemna muzyka. Jedliśmy też przeznaczone dla nas słodycze.

Szkoda, że bal karnawałowy jest tak rzadko.

Ewelina Rybus