Oczami uczniów - wycieczka do kina IMAX na film ,,Życie oceanów" w wersji 3D.

6 września 2007

6.09.2007 klasa druga wybrała się na film popularno-naukowy ,,ŻYCIE OCEANÓW 3D" Był to niesamowity, oceaniczny spektakl rozgrywający się tuż pod taflą wody. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem, podziwiając głównych bohaterów tego widowiska; koralowca, meduzę, kałamarnicę, żółwia zielonego, krewetki . Poniżej opinie naszych drugoklasistów: Film był ciekawy i interesujący. Nie mogłam oderwać oczu od ekranu. Wiele się nauczyłam. Ten film był super, ale były momenty w których się bałam.

Zosia Precht

Razem z klasą wybraliśmy się do kina trójwymiarowego. Żeby zobaczyć różnicę trzeba było założyć specjalne okulary. Film był o roślinach i zwierzętach żyjących pod wodą.

Łukasz Kominek

Film podobał mi się, choć były momenty straszne. Nie brakowało zabawnych sytuacji też, na przykład muszle ,które wydawały śmieszny odgłos ,,klak,klak" jak rozgwiazda je doganiała.

Marek Piętka

Film pokazuje istoty żyjące w oceanach. Różnią się one wielkością i barwą. Niektóre ,żeby przeżyć muszą zjadać inne .Bardzo podobało mi się, gdy po założeniu okularów żyjątka z oceanu były blisko mnie.

Jaś Bombuy

Najbardziej podobały mi się koralowce. Jakbym miała wrażenie ,że je dotykam.

Magda Szwet

Byłam pod wielkim wrażeniem filmu. Najbardziej podobały mi się kałamarnice i rekiny.

Sylwia Jóźwiak

W kinie było super. Film był trójwymiarowy, a my mieliśmy na oczach specjalne okulary. Z filmu dowiedziałem się ,że rekiny są pożyteczne.

Mikołaj Lipiński

W kinie było fajnie i wesoło. Efekty specjalne bardzo mi się podobały.

Ola Kowalczyk

Film mi się bardzo podobał. Dowiedziałem się ,że gdyby nie było rekinów to nie byłoby życia w oceanie.

Adaś Grzybowski

Na filmie czułam się jakbym naprawdę nurkowała. Na początku filmu pokazano życie rafy koralowej i zwierząt ,które tam występują. Najbardziej podobała mi się wielka meduza.

Ewelina Rybus