Piknik z okazji Dnia Dziecka

11 czerwca 2015

Jak co roku na terenie ogrodów plebanii kościoła przy Placu Szembeka zorganizowany został piknik dla uczniów naszej szkoły. Dmuchane zabawki, gry, konkursy i grill sprawiły dzieciom dużo radości. Dodatkową atrakcją była piękna, słoneczna pogoda, która sprzyjała zabawie.

Uważałyśmy z Weroniką, że to głupio, żeby szóstoklasistki skakały na dmuchanych zabawkach. Jednak wciągnęłyśmy się do zabawy. Okazało się, że dmuchane zjeżdżalnie były wspaniałą rozrywką. Pod drzewami zrobiłyśmy sobie piknik. Jadłyśmy bardzo dobre kiełbaski, kaszankę i chleb z grilla, popijając wodą mineralną. Później grałyśmy w mafię.

Było świetnie.

Ania Zatryb

Dmuchane zabawki i zjeżdżalnia były dobrą rozrywką nie tylko dla najmłodszych, ale także dla nas, szóstoklasistów. Po jedzeniu starsze klasy grały w mafię. Zabawa była dobrze zorganizowana i bardzo mi się podobała.

Karol Kijanowski