Piknik z okazji Dnia Dziecka

12 czerwca 2013

Pogoda dopisała, humory dopisały,  zabawa była na całego. Dzieci miały do dyspozycji dmuchany plac zabaw i wykorzystały go naprawdę efektywnie - a czasami i efektownie. Miła przerwa w intensywnej, konicoworocznej nauce.

Podobało mi się na pikniku z okazji dnia dziecka. Można było się poczęstować bardzo smacznymi kiełbaskami z grilla, nie brakowało również napojów. Wszyscy byli zadowoleni i każdy mógł znaleźć jakąś rozrywkę dla siebie. Nikomu się nie nudziło, każdy miał coś do robienia. Wszystko było dobrze zorganizowane i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze podobny piknik zostanie zorganizowany.

Natalia Ryfińska

Uważam, że piknik z okazji dnia dziecka był bardzo zabawny. Było tam wiele gier i zabaw. Jestem pewin, że wszyscy świetnie się bawili. Razem z młodszymi kolegami zorganizowaliśmy mecz piłki nożnej. Mam nadzieję, że co roku będzie organizowany taki piknik.

Dawid  Łojek

Moim zdaniem impreza była interesująca i pełna rozrywek. Najbardziej podobała mi się dmuchana gąsienica, w której siedzieliśmy. Szkoda, że nie było zjeżdżalni. Ale i tak impreza była bardzo przyjemna.

Oliwia Boguszewska