Piknik z okazji Dnia Dziecka

12 czerwca 2013

O godzinie 12.00 na terenie plebanii parafii przy Placu Szembeka spotkaliśmy się na pikniku z okazji Dnia Dziecka. Na młodsze dzieci czekał dmuchany zamek i gąsienica. Starsi uczniowie grali w piłkę, uczestniczyli w turniejach i zabawach ruchowo – zręcznościowych. W przerwie na wszystkich czekały gorące kiełbaski i zimne napoje. O godzinie czwartej, gdy piknik się kończył, dzieci niechętnie wracały do domów…

Na pikniku było bardzo dużo zabaw. Większość chłopców grała w piłkę, bawiła się w berka i w inne gry ruchowe. Dziewczyny siedziały na trawie i rozmawiały. Jedną z atrakcji był dmuchany zamek. Piknik był świetny. Mieliśmy czas na zabawę.

Mikołaj Iller

Na plebanii przy Placu Szembeka odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Impreza bardzo mi się podobała, choć różniła się od innych szkolnych wydarzeń. Atrakcyjna była dla mnie dmuchana gąsienica. Jedzenie i picie było również dobre. Całe święto uważam za udane.

Julia Kuc