Piknik z okazji Dnia Dziecka

4 czerwca 2018

W poniedziałek na terenie plebanii przy Placu Szembeka odbył się szkolny piknik z okazji Dnia Dziecka. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, rywalizacji sportowej oraz zjedzenia pysznych kiełbasek z grilla. Pani Renata Wasilewska wyczarowała na twarzach Dzieci piękne malunki. Ponieważ dzień był wyjątkowo słoneczny i upalny, niejeden uczestnik imprezy postanowił zrelaksować się w cieniu drzewa czereśni. Dzieciom spodobały się szczególnie nadmuchiwane atrakcje- olbrzymia zjeżdżalnia z Supermanem oraz tunel w kształcie gąsienicy.

Razem z całą szkołą byliśmy w poniedziałek na szkolnym Dniu Dziecka. Były tam różne nadmuchiwane zjeżdżalnie i tunele, zabawy i kiełbaski. Najlepszą według mnie atrakcją był tor przeszkód i Superman.
                                                                                                                Aleksander de Virion

4.06.2018 r. (poniedziałek) byliśmy na pikniku, który odbył się z okazji Dnia Dziecka. Przyszliśmy na piknik o 13, a wyszliśmy około 15:20. Na pikniku były kiełbaski i woda. Były tam też „dmuchańce”: jeden z Supermanem, gdzie była zjeżdżalnia, koła, do których się wchodziło i worki do wyścigów. Był też tunel w kształcie robala, do którego się wchodziło i były różne przeszkody i zjeżdżalnia. Były też zajęcia sportowe, bo akurat tego dnia starsze klasy miały W-F. Było super.

Zofia Pietrusiewicz