Piknik z okazji Dnia Dziecka

7 czerwca 2017

Jak co roku, na terenie plebanii przy Placu Szembeka zorganizowany został piknik z okazji Dnia Dziecka. Do dyspozycji dzieci było boisko piłkarskie i nadmuchane zabawki, po których można było biegać, zjeżdżać i skakać. Po wysiłku fizycznym na dzieci czekały pieczone na grillu kiełbaski z chlebem i woda mineralna. Gdy na zegarze wybiła godzina trzecia, nadszedł czas na pożegnanie i powrót do domu.

Bawiłyśmy się z koleżankami w berka, potem skakałyśmy na dmuchanych zabawkach. Po bieganiu przydał się łyk zimnej wody mineralnej.

Ania Podstawska

Byłam po raz pierwszy na pikniku. Zabawa podobała mi się. Dobre były też kiełbaski.

Nina Nowajczyk

Najbardziej podobało mi się to, że mogliśmy zagrać w piłkę nożną. Na bramkę założona została siatka, co urozmaicało grę. Uważam, że tegoroczny piknik był całkiem udany.

Michał Zalewski