Piknik z okazji Dnia Dziecka

8 czerwca 2016

Z okazji Dnia Dziecka na terenie plebanii przy placu Szembeka odbył się jak co roku piknik z udziałem naszych uczniów i rodziców. Pogoda nam dopisała i sprzyjała licznym zabawom na świeżym powietrzu. Największym powodzeniem cieszył się dmuchany plac zabaw . Na wszystkich uczestników pikniku czekały pyszne przekąski z grilla.

Uwielbiam nasze zabawy podczas pikniku. Najbardziej podobał mi się dmuchany Superman z labiryntem. Miło jest spotkać się ze starszymi kolegami i koleżankami z naszej szkoły i wspólnie spędzić fantastyczny dzień.

Tomek Przychodzki

Cieszę się, że i w tym roku pogoda nam dopisała i nie przeszkodziła w dobrej zabawie podczas pikniku. Najbardziej jestem dumna z tego, że nauczyłam się robić salta do przodu na dmuchanej trampolinie.

Laura Reszka