Piknik z okazji Dnia Dziecka

8 czerwca 2016

8 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami świętowali Dzień Dziecka. Z tej okazji wszyscy bawili się i grillowali  w ogrodzie, który przypominał zaczarowaną krainę zabawy. Ogromny dmuchany Superman czuwał nad wszystkimi, a Skoczny Zamek sprawiał radość wszystkim uczestnikom. Niezapomniane szaleństwa i pełna swoboda pozwoliły zregenerować siły przed ostatnimi klasówkami i sprawdzianami. Po skończonej zabawie każdy mógł posilić się pysznymi grillowanymi kiełbaskami. Wszyscy byli szczęśliwi i zrelaksowani.

Było świetnie! Bardzo dobrze się bawiłam i zjadłam pyszne kiełbaski.

Maria Radolińska

Najbardziej podobał mi się Superman i to jak fajnie się z niego zjeżdżało. Bardzo lubię Dzień Dziecka w naszej szkole.

Magda Zalewska